O nas

Jak to się zaczęło?

W 2008 roku na rynku pojawił się SUKCES - Instytut Rozwoju Kompetencji. To my 🙂

Z misją wspierania ludzi w rozwoju kompetencji personalnych i społecznych, a w innej taksonomii osobistych i zawodowych. Ot tak, po prostu. W ulubionej formie - aktywnych warsztatów i efektywnych sesji indywidualnych - trenerskich, mentorskich i doradczych.
Dziś uczestników naszych szkoleń i konsultacji liczymy w tysiącach (już blisko do setek tysięcy), podobnie dni szkoleniowe, godziny ju.z przestaliśmy liczyć... Wśród naszych klientów znaleźli się biznesowi giganci i małe rodzinne firmy, top management i osoby poszukujące pracy, doświadczeni pracownicy i studenci. Zawsze pracujemy aktywnie, zawsze warsztatowo. Dlatego dziś nazwaliśmy się Montownią Sukcesu, a właściwie sukcesów tych wszystkich ludzi. Dziś tworzymy narzędzia dla edukacji, pakujemy je do walizek trenerskich i nauczycielskich. Prowadzimy warsztaty (szkolenia) i tworzymy narzędzia (dydaktyczne). Możesz je mieć. Współpraca z nami wzbogaca 🙂

Jacy jesteśmy dziś ?

Firma to duże słowo, jesteśmy mali, a działamy szeroko edukacyjnie i biznesowo. Zajmujemy się szeroko pojętą dydaktyką, jej unowocześnianiem, tworzeniem narzędzi i doskonaleniem technik dla trenerów, menedżerów, nauczycieli, doradców zawodowych. Słowem dla nas wszystkich edukatorów, którzy zajmujemy się wspieraniem w rozwoju i procesie uczenia się ludzi dorosłych i młodzieży. Cieszy nas współpraca z Klubem Trenerów Biznesu i e-sklepem Gadżety Trenera.
Prowadzimy warsztaty i produkujemy narzędzia - w końcu jesteśmy montownią 🙂 ludzkich sukcesów.

Our Team

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, when an unknown printer took a galley.

mate1-free-img

Jessica Gordon

Co-founder

mate2-free-img

Bryan Joes

Co-founder

mate3-free-img

Angella Mike

Co-founder

Strona o tym jak urzeczywistniać marzenia

- dla trenerów i nauczycieli
- narzędzia, mentoring, warsztaty, szkolenia
- dla wszystkich konsultacje planowania kariery lub zmiany zawodowej

montownia-sukcesu_mobile

Szybkie linki

  • O NAS

  • SKLEP

  • NEWSLETTER

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szybkie linki

  • REGULAMIN

  • WYSYŁKA

  • FORMY PŁATNOŚCI

  • KONTAKT